chelmiec.pl

LGD „Korona Sądecka” zaprasza „Aktywnych seniorów” do uczestnictwa w zadaniu pn. „Taniec jako forma aktywności ruchowej”

LGD „Korona Sądecka” zaprasza „Aktywnych seniorów” do uczestnictwa w zadaniu pn. „Taniec jako forma aktywności ruchowej”, które odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 26 sierpnia w miejscowości Librantowa (wiata grillowa). Podczas wydarzenia zaprezentuje swój repertuar Zespół Regionalny „Piątkowioki” jak również inne lokalne zespoły wokalno – taneczne. Ponadto przygotowano inne, ciekawe atrakcje dla uczestników imprezy. Dla naszych seniorów przygotowany będzie również poczęstunek.

Kolejnym wydarzeniem jakie będzie realizowane podczas najbliższego weekendu będzie wyjazd dla grupy seniorów z Wielopola i okolic do gospodarstwa pasiecznego „Sądecki Bartnik” w Stróżach. Celem tego wyjazdu jest kontynuacja doskonalenia techniki nordic walking. Podczas wyjazdu uczestnicy nie tylko będą mogli popracować nad swoją kondycją ruchową ale również zwiedzać skansen, skorzystać z wykładów nt. pszczelarstwa, a także wspólnie spędzić czas z dala od codzienności.

„Zadanie finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego”