chelmiec.pl

Mystkowianie z pomocą w walce z koronawirusem

Zespół Regionalny Mystkowianie przyłączył się do ogólnopolskiej akcji #hot16challenge2, która na celu walkę z pandemią koronawirusa. Do wyzwania polegającego na nagraniu klipu i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek zachęcił zaprzyjaźniony Zespół Regionalny Magurzanie.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – „Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomga.pl Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z pandemią. Zbiórka jest dostępna pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Pierwszy lachowski challenge powstał przy zaangażowaniu członków Zespołu Regionalnego Mystkowianie. W zdecydowanej większości solistami zostali najstarsi członkowie Zespołu. Tłem klipu jest Sądecki Park Etnograficzny oraz krajobrazy Mystkowa. Za opracowanie muzyczne odpowiada Anna Wiktor, a za tekst oraz teledysk Patrk Rutkowski. Zespoł rzucil teraz wyzwanie Zespołowi Regionalnemu Mszalniczanie, ZPiT Kurpie Zielone oraz Lachersom.

Zapraszamy do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=OzqkriBe2y8&fbclid=IwAR3dp-5kkFQY8v1HWos2m6Htmv-n13hw_6wnmJBodQyauXk0kenIyYVHH1Q

Zdjęcia: Waldemar Kompała 

Galeria zdjęć