chelmiec.pl

Realizacja projektu pn. "Przedsiębiorcza i piękna - organizacja cyklu warsztatów tematycznych połączona ze spotkaniami z doradcą zawodowym"

Stowarzyszenie Aktywni Razem w Chełmcu jest w trakcie realizacji projektu pn. "Przedsiębiorcza i piękna - organizacja cyklu warsztatów tematycznych połączona ze spotkaniami z doradcą zawodowym". Jak już wcześniej informowaliśmy uczestniczki projektu biorą aktywnie udział w zajęciach, które są realizowane w ramach projektu.

Tym razem uczestniczki spotkały się z doradcą zawodowym, który podczas prelekcji poruszał tematy związane z zakładaniem działalności gospodarczej, przedsiębiorczości, efektywnej komunikacji, lepszej organizacji pracy, metodami pozyskiwania dofinansowania, tworzenia modeli biznesowych, tworzenia strategii rozwoju. Każda z uczestniczek miała możliwość spotkania z doradcą zawodowym podczas indywidualnych spotkań. Panie spotkały się również z manikiurzystką i kosmetologiem. Na zajęciach warsztatowych poznały tajniki pracy w tym zawodzie .

Galeria zdjęć