chelmiec.pl

Wyniki konkursu "Jesienny różaniec"

WYNIKI KONKURSU – „Jesienny różaniec”

Konkurs został ogłoszony we wrześniowym wydaniu Magazynu Lokalnego Korony Sądeckiej. Praca polegała na własnoręcznym wykonaniu różańca z darów jesieni - kasztanów, żołędzi, jarzębiny i innych. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z obszaru LGD „KORONA SĄDECKA”.

Konkurs przerósł oczekiwania organizatora, wpłynęło aż…160 prac. Prace pokazały, że kreatywność i pomysłowość dzieci i młodzieży nie zna granic. Do wykonania różańców posłużyły najróżniejsze materiały: kasztany, orzechy, żołędzie, groch, pestki dyni, ziarenka kukurydzy, szyszki, owoce dzikiej róży, głogu, liści, grzybów, owoców pigwy, jabłek i innych. Były też różańce wykonane z innych materiał np. drewna lakierowego, papieru. Prace wykonane były na najwyższym poziomie.

Wszystkie różańce zasługują na uznanie – są po prostu piękne

Jednak komisja konkursowa musiała wybrać te najpiękniejsze z najpiękniejszych…biorąc pod uwagę kryteria: ciekawy oryginalny pomysł na wykonanie różańca, pracochłonność i estetykę wykonanej prac oraz użycie do wykonania różańców tylko darów jesieni.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać jedno I miejsce, osiem II miejsc, jedenaście III miejsc a pozostałym uczestnikom konkursu przyznała wyróżnienia.

Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie proszone są do odebrania nagród w Sekretariacie szkół, do których uczęszczają.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wykonanie pięknych różańców, a zwycięzcom gratulujemy

Prezentujemy zdjęcia wszystkich prac.

Zdjęcie I miejsce

Zdjęcia II miejsce

Zdjęcia III miejsce

Zdjęcia wszystkich prac wyróżnionych.